Kontakta oss

En avgörande del av BK Pacs strategi är, att kunna erbjuda den absolut bästa servicen till våra kunder och samarbetspartners. Denna service handlar om människor – om medarbetare som är nära våra kunder, och som i kraft av engagemang och kunnighet kan serva dem på ett tryggt och trovärdigt sätt.

Försäljning

Anders Wulff
Anders Wulff
Försäljningschef, Frukt & Grönt

0703-28 20 29

anders.wulff@bkpac.se

Tonny Søborg
Tonny Søborg
Salgschef DK, Produktchef

+45 21 22 26 62

tonny.soborg@bkpac.se

Carsten Jivenius
Carsten Jivenius
Key Account Manager, Livsmedelindustri

0766-26 78 65

carsten.jivenius@bkpac.se

Håkan Liljegren
Håkan Liljegren
Key Account Manager, Livsmedelindustri

0703-28 20 26

hakan.liljegren@bkpac.se

Henrik Jacobsen
Henrik Jacobsen
Försäljning Frukt & Grönt

070-586 80 64

henrik.jacobsen@bkpac.se

Ulf Karlsson
Ulf Karlsson
Försäljning Småindustri

044-28 20 23

ulf.karlsson@bkpac.se

Säljkoordination

Maria Lesniak
Maria Lesniak
Customer Relations Manager/Inköp

044-28 20 38

maria.lesniak@bkpac.se

Mattias Green
Mattias Green
Säljkoordinator

044-28 20 37

mattias.green@bkpac.se

Jörgen Andersson
Jörgen Andersson
Säljkoordinator/Fraktansvarig

0761-35 67 93

jorgen.andersson@bkpac.se

Administration

Ewa Bayer
Ewa Bayer
Administrativ Chef

044-28 20 28

ewa.bayer@bkpac.se

Susanne Wester
Susanne Wester
Ekonomi

044-28 20 33

susanne.wester@bkpac.se

Niclas Alriksson
Niclas Alriksson
Inköpschef

044-28 20 21

niclas.alriksson@bkpac.se

Maria Bogren
Maria Bogren
Designer/Marknadskoordinator

044-28 20 43

maria.bogren@bkpac.se

Johan Karlsson
Johan Karlsson
Miljö & Kvalitetssamordnare

044-28 20 29

johan.karlsson@bkpac.se